Zbiorcza odpowiedz na Wasze pytania i sugestie
7 marca 2019

Ukryta propaganda

Advertisements
Ukryta propaganda nigdy mnie nie interesowała, więc gdy parę lat temu przeczytałem artykuł człowieka, który w filmach z Hollywood doszukiwał się ukrytych satanistycznych symboli trochę się zdziwiłem. Chyba was to nie zaskoczy, że uznałem autora za solidnego świra i cały artykuł odesłałem nie decydując się na publikację. Artykuł był jednak na tyle intrygujący, że utkwił mi w pamięci.

Obecnie pewnie sam zostanę uznany przez część z was za świra, bo sam odkryłem, że pewne treści w typowych amerykańskich produkcjach zbyt często się powtarzaj żeby to był przypadek. Chodzi o treści z tzw. LGBT które według mnie są ewidentnie promowane w produkcjach. Tu jest przykład – super produkcja bazująca na sławnej serii “Star Trek” o nazwie “Star Trek Discovery“. Seria ta jest obecnie na amerykańskich i jednym polskim kanałach. Jak możecie zauważyć ci dwaj  panowie( na urywku z filmu) mają coś do siebie. Żeby was nie nudzić. W poprzednich odcinkach byli parą. Rolę gra Anthony Dean Rapp jako Lieutenant Commander Paul Stamets a jego wybrankiem jest Wilson Cruz który gra rolę Dr. Hugh Culber. Obaj nie tylko grają roję gejów ale są nimi w rzeczywistości.

Advertisements
video

Oczywiście, możemy uznać to za jednostkowy przypadek. Przynajmniej ja tak zrobiłem. Cóż, ludzie o innym sposobie na pojmowanie własnej seksualności są wśród nas i nie ma nic dziwnego w tym, że w jakimś serialu postanowiono to pokazać.


Jak już zapewne każdy, kto tu przebywa wie, mamy tendencję do zbierania i upubliczniania różnych ciekawych rzeczy dla naszych członków. Z tego powodu przynajmniej ja oglądam bardzo dużo nowości z różnych krajów. Seriali ulubionych mam może dziesięć no i cholera w każdym z nich pojawia się ten sam motyw. Zjawisko przybrało taką skalę, że sam przestaję wierzyć, że to przypadek, lecz świadoma presja lobby LGBT mająca na celu w ten sposób dotrzeć i zalegalizować się w społeczeństwie. Przykład drugi. “S.W.A.T. – jednostka specjalna” (Serial TV 2017- ). Był film o takim tytule ale to jest serial którego chyba jeszcze nie ma w polskiej telewizji. Film był całkiem ok i mało pokazywał prywatnego życia członków tej elitarnej jednostki.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *