Naszym zdaniem – Nadchodzą wybory
1 marca 2019
Ukryta propaganda
17 marca 2019

Zbiorcza odpowiedz na Wasze pytania i sugestie

Advertisements

Od początku naszej obecności na Facebooku otrzymujemy od Was dużo pytań i sugestii. Oczywiście piszę tu o tych wpisach, które uważamy za konstruktywne. Na chore zaczepki nie mamy zamiaru reagować. Część z tego, co do nas dociera wynika z niezrozumienia tego, czym Anty Media w istocie są. Myślę, że przyszedł czas by te sprawy definitywnie wyjaśnić, choć zdaję sobie sprawę, że część z Was będzie zawiedziona i się od nas odwróci. Cóż – wypada po 3 latach podjąć to ryzyko.

Na początek proponuję wyjaśnić sobie raz na zawsze pewne nieporozumienia, które prześladują nas od czasu, gdy zaczęliśmy naszą działalność na portalach społecznościowych. Myślę, że to ułatwi i ograniczy dalsze wyjaśnienia.

Advertisements
  • Po pierwsze to nie istnieje i nie istniał jakiś jeden pan/pani Anty Media który siedział tu dniami i nocami by z Wami dyskutować.
  • Po drugie to Anty Media nie są organizacją polityczną sensu stricto. Polityka nie była i nie jest podstawą naszej działalności.
  • Nie ma partii, ugrupowania bądź organizacji, z którą Anty Media byłyby w sposób formalny, nieformalny lub finansowy powiązane.

Czym więc są Anty Media? Jak one działają i po co? Naszą historię opisano tu: Anty Media w pigułce. Radzę zapoznać się z tą stroną. Nie jest ona długa lecz wyjaśnia wiele. Pewnie wiele pytań by nie padło gdybyśmy to wyjaśnili 3 lata temu ale nie mieliśmy pojęcia że to będzie ważne.

Przejdźmy do pytań i sugestii.

  • Po co prowadzimy inne strony? Czemu wstawiamy na nie własne materiały a nie korzystamy z łatwiejszych metod? Bo zawsze to robiliśmy. Bo wolimy kogoś kto otwiera naszą stronę i czyta lub ogląda z zainteresowaniem od kogoś kto idzie po najmniejszej linii oporu. Dla przykładu strona Anty Media Network dla jednych to strona z filmami i irytującą reklamą. Dla innych to hub do potężnej bazy danych. Trzeba tylko wiedzieć jak z niego korzystać. Druga strona Anty Media Network 2 została stworzona specjalnie dla Was – niecierpliwych użytkowników portali społecznościowych; zawiera ona w tej chwili 1.2 GB danych, w tym część filmów które z oficjalnych witryn już zostały poprawnościowo usunięte. Strona Anty Media Main jest stroną która publikuje nasze własne prace. Jest też hub -em do historycznej bazy danych.
    Na tym świecie nie ma nic równie trudnego do zdobycia i równie łatwego do stracenia jak zaufanie..

    Haruki Murakami

  • Na tych reklamach zarabiacie a nam wciskacie ciemnotę. Macie rację, zarabiamy i zaraz Wam pokażę ile. Wczoraj puściliśmy fim. Był dość popularny. Przewińcie Facebook i go znadziecie.Zbiorcza odpowiedz na Wasze pytania i sugestieKojażycie? Łatwo to sprawdzić. Film był na naszej stronie na której są reklamy więc jesteśmy zarobieni …jak to się mówi. Jak to przełożyło się na nasze zarobki. Zobaczcie sami.

Czyli postawiliście nam jedno piwo – za co oczywiście bardzo dziękujemy. Jeśli ktoś z Was dalej uważa że zbijamy na Was fortunę to mu gratulujemy wyobraźni

  • Nie sprawdzacie informacji i pojawiają się fejki i błędy. To niestety jest fakt. Czasami zdarza się tak że nie jesteśmy w stanie czegoś sprawdzić. Puszczamy bo nam to przysłał ktoś wiarygodny więc idzie. Później z Waszej reakcji dowiadujemy się że to błąd. Z reguły staramy się go poprawić. Niestety Facebook daje nam ograniczoną możliwość korekty postów a gdybyśmy usunęli cały wpis to pojawiłyby się głosy że kasujemy krytyczne komentarze. To jest dylemat który trudno nam rozwiązać. Muszę też przyznać że zdarzały się błędy z winy ludzkiej. Cóż po nocy przesiedzianej przed ekranami zdarza się popełnić błąd. To musimy brać na klatę jak to się popularnie mówi.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *