Agresywne PO KO chce wygrać
18 lutego 2019
Naszym zdaniem – geograficzna polska pułapka
26 lutego 2019

Naszym zdaniem – konflikt polsko żydowski
Advertisements

Konflikt polsko żydowski jest dziwny. Wybucha, gdy moment jest odpowiedni i przygasa, gdy warunki nie są spełnione. Co ciekawe to mniejszość żydowska w Polsce to chyba jedyna mniejszość na świecie, która w trakcie represji zdobyła znaczny majątek i przywileje.

Advertisements

Oczywiście Polacy chorobliwie nienawidzą żydów, czego dowodem jest istnienie dziesiątek knajpek żydowskich, w których prędzej spotkasz Polaka niż żyda. Jest też przynajmniej jeden renomowany teatr żydowski utrzymywany na koszt podatnika. Żydzi mają własne muzeum, w którym rządzą jak chcą oraz oddano im teren obozu kontrakcyjnego, ponieważ według żydowskiej ideologii zginęli tam tylko żydzi. Cmentarz żydowski jest remontowany także na koszt państwa tak jak i liczne pomniki rozsiane po całym kraju.

Ciekawy jest też przypadek narodowości żydowskiej. Żydzi byli Polakami w czasie drugiej wojny światowej i dlatego na Polakach spoczywał szczególny obowiązek pomocy żydom. Żydzi definitywnie stali się Polakami, gdy w 1968 roku na rozkaz Moczara i Gomułki ich najbardziej prominentnych przedstawicieli wysłano do Izraela. Żydzi byli także Polakami, gdy w okresie represji stalinowskiej 40% żydów obsadzała centralne stanowiska w morderczym aparacie bezpieczeństwa.

Żydzi natychmiast przestają być Polakami, gdy można z drugim żydem zrobić interes. Żyd nie jest też Polakiem, gdy można otrzymać jakiś przywilej lub odszkodowanie. Żydzi wymordowani przez Niemców byli żydami zaś ci, których uratowali Polacy już niezupełnie. Jeśli później wyjechali do Izraela to byli żydami a jeśli zostali w Polsce to byli Polakami uratowanymi przez Polaków – bo to przecież takie logiczne.

Zresztą my mamy ze zrozumieniem mentalności żydowskiej problem już od jakiegoś czasu. Dla przykładu to właśnie żydzi a właściwie ich pieniądze zbudowały 3 Rzeszę Hitlerowi. Niemiecko żydowski koncern działający również w USA produkował gaz cyklon B, który służył do mordowania żydów. Armia Amerykańska zaraz po wojnie zabrała z Niemiec całe złoto i zdeponowała je w żydowskich bankach. Następnie to złoto użyto do stworzenia Planu Marshalla, dzięki któremu odbudowano zniszczoną przez Amerykanów niemiecką gospodarkę, bo ktoś musiał wypłacić 80 miliardów żydowskiemu państwu Izrael. Przecież to takie proste.

Później przeczołgano szwajcarskie banki na 8 miliardów a teraz przyszedł czas na nas, bo inni frajerzy tymczasowo są niedostępni. Z tego właśnie powodu ministrowie z Warszawy odbywają proces froterowania podłóg w różnych żydowskich gabinetach. Żydzi chcą 60 miliardów i w zamian za to dadzą nam w spokoju poniżać się w Ameryce – bez dodatkowego opluwania. W przypadku, gdy nie wypłacimy tych pieniędzy to się pewnie dowiemy, że 2 wojnę światową wywołali Polacy, co zostanie potwierdzone stosowną ustawą senatu USA i tej rudej pani z ambasady w Warszawie.

Najgorsze jest to, że „nasi” politycy zupełnie o tym nie myślą. Główny problem dla nich polega na tym, że jedni obiecali Fort Trump a bez żydów go nie będzie i drudzy będą mieli radochę i używanie w mediach.

Pozdrowienia

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *