Miłość do Bliskiego Wschodu
15 lutego 2019
Agresywne PO KO chce wygrać
18 lutego 2019

Red. Ziemkiewicz kontra lemingowy światAdvertisements

Jeśli przyjmiemy a przynajmniej ja tak przyjmuje, że świat składa się z garstki lemingów i całej społeczności ludzi, którzy mają ich w głębokim poważaniu to redaktor Ziemkiewicz włożył dziś sporą szpile w największe zgrupowanie lemingowych serc. Rzeczony redaktor opublikował taką oto wiadomość na jednym z portali internetowych:

Ziemkiewicz

Bo jak to tak. Trzy czwarte elity i bywszej elity po stronie lemingów należy / należało ( wybrać do stanu aktualnego) do wyżej wymienionej grupy. Na siłę i dyskryminując tubylców uczyniono z tej grupy elitę nie po to żeby jakiś tam Ziemkiewicz żartobliwie pisał o tym, o czym mówią prawie wszyscy. Po prostu o tym, że żydzi się u nas panoszą.
Oczywiście pierwsi odezwali się sami zainteresowani ale przecież nie mogli zrobić tego osobiście bo wyszłoby to co najmniej śmiesznie. W efekcie do roboty zabrała się grupa pożytecznych idiotów którzy na każde zawołanie od sponsora gotowa jest nadstawić tyłka.

Advertisements


Sowite zadośćuczynienie należy podkreślić na czerwono

Co ciekawe i czym się nie ma, powodu chwalić to fakt że oprotestowany wyraz znajduje się w słowniku języka polskiego i tu pojawia się małe, ale. Ponieważ każdy Polak wie, że wyraz ten ma inne znaczenie, gdy się go używa łącznie i inne, gdy się go używa jako zwrot czyli kilka słów. Wyraz używany łącznie jest częścią obraźliwej gwary miejskiej i wyraża pejoratywną opinię o danej ( tylko i wyłącznie osobie lub grupie). Zwrot stosowany osobno nie jest w mowie powszechnej już dawno używany, ponieważ wymyślono już lepsze obelgi. Jakby to napisać tak nawet żeby leming to zrozumiał? Otóż zwrot ten zupełnie wyszedł z mody i nie jest już od lat stosowany w tej formie. Ergo istnieją cztery możliwości:

  • Zainteresowani i ich “przydupasy” nie znają współczesnego  języka polskiego.
  • Zainteresowani i ich”przydupasy” stosują język polski tak jak im bieżąca sytuacja polityczna nakazuje .
  • Całe to towarzystwo wie coś o swoich przodkach czego my szare żuczki nie wiemy.
  • Najbardziej prawdopodobna wersja czyli że żydzi zwęszyli szanse wyrwania kasy od Ziemkiewicza.

Tu pragnę wyrazić wielkie ubolewanie nad faktem, że protestujący nie są z grona ludzi specjalnie mądrych, choć reprezentują naród o długoletniej tradycji tak w dziedzinie nauki jak i sztuki oraz literatury. Ja będąc przeciętnym człowiekiem gdybym usłyszał wiele negatywnych opinii na mój temat to zastanowiłbym się czy przypadkiem ze mną i moim postępowaniem jest coś nie tak a nie latałbym jak donosiciel po urzędach. Niestety do niektórych ta prosta prawda nie dotarła.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *